اعدام ۳۰۰ اسیر عراقی به دست داعش Reviewed by Momizat on . اعدام 300 اسیر عراقی به دست داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش باز هم دست به جنایت دیگری زد و این بار 300 اسیر عراقی را اعدام کرد. داعش در روزهای اخیر د اعدام 300 اسیر عراقی به دست داعش اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش باز هم دست به جنایت دیگری زد و این بار 300 اسیر عراقی را اعدام کرد. داعش در روزهای اخیر د Rating: 0
شما اینجا هستید: خانه » داعش » اخبار و جنایات هولناک داعش به همراه عکس » اعدام ۳۰۰ اسیر عراقی به دست داعش

اعدام ۳۰۰ اسیر عراقی به دست داعش

اعدام ۳۰۰ اسیر عراقی به دست داعش

اعدام 300 اسیر عراقی به دست داعش

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش باز هم دست به جنایت دیگری زد و این بار ۳۰۰ اسیر عراقی را اعدام کرد. داعش در روزهای اخیر در میدان نبرد شکست های سنگینی را در برابر نیروهای عراقی متحمل شده است.

به گزارش میهن گرام :روه تروریستی داعش در شهر موصل عراق، سیصد اسیر که از نظامیان ارتش و پلیس و فعالان مدنی در عراق بودند را با شلیک گلوله اعدام کرده است.

«محمود السورجی» مسئول رسانه‌ای نیروهای بسیج ملی عراق، با اعلام این خبر افزود: این اعدام دسته جمعی اسیران که همگی از سربازان پلیس و ارتش و فعالان مدنی بودند، نشان از ترس داعش از شورش مردم موصل علیه آن‌هاست.

وی تأکید کرد: داعش در حالتی از ترس در موصل به سر می‌برد.

ارسال یک دیدگاه


کپی برداری مطالب تنها با ذکر منبع و لینک سایت مجاز می باشد♥ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهــم ♥طراحی توسط بیگ تم

بازگشت به بالا